EKİBİMİZ

SİZLER İÇİN BURDAYIZ

Talent & Family Management; çalıştığı bireyin gelişimlerinin desteklenmesi, kariyer hedeflerinin belirlenmesi ve en ideal yerlere getirilmesi amacını misyon edinmiştir.

2020 yılında, Bolbol Medya Spor Reklam Radyo Televizyon Prodüksiyon Menajerlik ve Turizm AŞ şirketinin altında bir marka olarak kurulan Talent & Family Management, bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosuyla kariyerinizin her anında sizlere profesyonel hizmet vermekledir.

EKİBİMİZ

Murat Uzunmehmet

Kurucu

Fifa Menajeri olan Murat Uzunmehmet; Talent & Family Menajerlik şirketinin kurucularındandır. Aynı zamanda İngiltere Futbol Federasyonu FA‘den Scout belgesine de sahip olan Uzunmehmet; 2018’den beri İngiltere, Hollanda, Avusturya gibi ülkelerden pek çok organizasyona Scout/Agent danışmanlık hizmeti vermiştir.
Menajerlik Lisans No: IMS004840

OLIVER MENNS

Menajer

Gana’nın en başarılı futbol akademilerinden Desidero Fc Academy’nin kurucusu ve sahiplerinden Oliver Menns; Afrika bölgesinde federasyonlara ve önemli kuruluşlara futbol danışmanlığı yapmaktadır.
Menajerlik Lisans No: IMS005524

AAT Hukuk

Hukuk Hizmeti

İcra&İflas hukuku alanında Türkiyenin en yetkin ve uzman hukuk ofisi olan Akat Hukukun ortaya koymuş olduğu büyük başarı ve yüksek kaliteli müvekkil hizmetleri sonucunda A.A.T. Hukuk kurulmuştur.

BolBol Medya

Sosyal Medya

Bolbol Medya Spor Reklam Radyo Televizyon Prodüksiyon Menajerlik ve Turizm AŞ., 2018’in Ocak ayında marka tescili alarak profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır.